KONST / Litografier / Färglitografi 13253313
nr 1325 3313
Max Goldstein - Mago
(1925-2008), Sverige
Färglitografi, Elegant kvinna. Signerad, 34x28cm
Max Goldstein - Mago, svensk kostymtecknare och målare född 1925, död 2008.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 11 maj 2020
kl 18:15:05
11/5 13:00:23
Max Goldstein - Mago
Läs mer om Max Goldstein - Mago